Sufit jak niebo w łazience, czyli niebo na suficie

8 maja 2017 by in category Aranżacja łazienek tagged as , , with 0 and 0

Nie ma nic przyjemniejszego niż móc zrelaksować się pod słonecznym niebem. Jednak pogoda nie zawsze sprzyja, a często brak czasu na to nie pozwala. Co jednak, jeśli marzy się nam relaks pod gołym niebem, na przykład w naszej łazience? Dzięki technologii sufitów napinanych DPS® jest to możliwe!

Sufit jak niebo? Jak to możliwe?

Efekt nieba na suficie możemy uzyskać dzięki zastosowaniu autorskiej technologii systemu DPS® picture. Technologia ta pozwala na wykonanie nadruku dowolnej grafiki na powłoce napinanej. To, jaka grafika pojawi się na takim suficie zależy już tylko od nas. Możemy wykorzystać zarówno zdjęcia dostępne w palecie dostępnych wzorów, jak również nasze prywatne zdjęcia z wakacyjnych wyjazdów. Warunek jest jeden – zdjęcie powinno być wykonane w jak najwyższej rozdzielczości, by uniknąć strat jakości.

Zapraszamy do zapoznania się z przykładowymi realizacjami sufitu z motywem nieba: http://blog.dpsceilings.com/rodzaje/sufit-jak-niebo/

Światło dzienne w łazience

Wykonanie nadruku na powłoce napinanej to nie jedyna dostępna opcja w palecie produktów DPS. Nasz sufit jak niebo może być także formą barwnej i efektownej illuminacji dzięki systemowi DPS® light. Dzięki temu nie tylko będziemy mogli się cieszyć widokiem bezchmurnego nieba, ale także uzyskamy łagodne i bezcieniowe światło w naszej łazience. Światło uzyskiwane jest dzięki energooszczędnej technologii LED, którym możemy sterować za pomocą bezprzewodowych kontrolerów radiowych.

A może gwieździste niebo?

Mamy świadomość, że nie każdemu podoba się efekt słonecznego nieba w łazience. Dlatego wychodząc na przeciw oczekiwaniom klientów postały sufity z motywem gwieździstego nieba. Jeśli marzy się Wam relaksująca kąpiel pod niebem pełnym gwiazd, koniecznie sprawdźcie możliwości systemu DPS® sky.

Efekt gwieździstego nieba jest możliwy dzięki zastosowaniu perforowanej membrany oraz systemu światłowodów, które imitują światło gwiazd, co pozwala stworzyć na suficie efektowną, gwiezdną konstelację. Uzyskane światło jest bardzo delikatne, co doskonale sprawdzi się wieczorową porą. W takiej łazience z pewnością znajdziemy spokój i przyszykujemy się do wyczekiwanego snu.

Sufity napinane – dlaczego warto?

Sufit jak niebo to Twoje marzenie, ale zastanawiasz się, czy sufity napinane DPS® to dobry wybór? Oczywiście, że tak i to z kilku powodów:

  • są szybkie w montażu, dzięki czemu już w ciągu kilku godzin uzyskasz upragniony efekt w swojej łazience;
  • są nieprzemakalne i antystatyczne, a do tego łatwe w czyszczeniu. Idealne do łazienki!;
  • przede wszystkim są wyjątkowo estetyczne, pozwalają ukryć niedoskonałości sufitu i sprawiają, że staje się dodatkowym elementem dekoracyjnym.

Chcesz mieć kawałeczek nieba w swojej łazience? Nie czekaj i już dziś skontaktuj się specjalistami DPS®!

Add comment

BY GRUPA DPS®

strony internetowe - mediamass.